Fivem Türkiye Sunucuları ve Oyunculara Sitem

0 Tracked
0 Follower

Samonaco

Uye

Sep 13, 2021

1 Mesaj

0 Reaction

0 Solution

1

First Message

No reward!

No reward!

No reward!

No reward!

Reaction score
0
Arkadaşlar merhabalar,

Ben, SpaceV isimli sunucunun uzun süredir Team Leader’liğini yapmaktayım. Burada yazacaklarım sadece bu camiaya sitemimdir. Biz elimizden geldiğince her konuda özgün olmaya çalışan bir sunucuyuz. Bütün yazılarımızı ya @ReasKoray yazar, ya ben yazarım, ya da ekibimizden biri yazar ama kimse sağdan soldan yazı araklamaya kalkmaz. Ben uzun zamandır bu piyasanın içindeydim ama başarılı olduğumuzu fark ettiğim an, yazılarımızın çalınması ile başladı. Sonrasında Youtube’da tanıtım videolarımıza bot basıp, bizi algoritmadan çıkarmaya çalıştıklarında gerçekten başarılı olduğumuzdan emin oldum.

Benim burada sitemim tüm roleplay camiasınadır. Herkes güzel sunucu arıyor, biz her şeyiyle bu güzel sunucuyu sunmamıza rağmen insanlar “oyuncu yok ben girsem ne olacak” diye düşünüyor. Güzel kardeşim sen girersen; bir başkası görüp o girecek, sonra diğeri, sonra diğeri derken sunucuda rol dönmeye başlayacak. Başından beri yanımızda olan birkaç insan var onlar sağ olsunlar hala ayaktayız.

Ben artık başka bir “sunucunun” benim yazdığım yazının aynısını kopyaladığını görmek istemiyorum. Biz bunu bir rekabet olarak görmüyoruz. Kimseden iyi olmak zorunda değiliz, tek amacımız sunucumuza oyuncu gelmesi ve bunla paralel olarak eğlenmek. Sizin Youtube tanıtım videolarımıza bastığınız botlar, gram umurumuzda değil. Bizim amacımız para kazanmak değil, öyle olsa açardık mafya sunucu, gelenlere silah paketi cart curt verirdik, tekrar silah isteyene satardık, mis gibi para. Ancak bizim istediğimiz gerçekten sadece eğlenmek. Sizin amacınız belki bizim yazdığımız yazıları araklayarak bizden daha iyi olduğunuzu sanmak olabilir ama biz sadece eğlenmek istiyoruz. Sizden çok eğlenmek de değil, basit bir şekilde eğlenmek. Siz artık şu bir halta yaramayan rekabetinizden vazgeçerseniz, bu camiada bizim gibi sadece eğlenmek isteyen sunuculara da yol açacaksınız. Ne olur artık durun.

Ve sağlıcakla kalın.

Topics

1,265

2,018

Members

15,193

Latest member

Lindaorigh