vFivem alt kategorileri hakkında

Status
Not open for further replies.
2 Takip Edilen
10 Takipçi

Castillo

Administrator

Aug 12, 2021

26 Mesaj

0 Tepki

1 Çözüm

1

İlk Mesaj

No reward!

No reward!

No reward!

No reward!

Joined
Aug 12, 2021
Messages
26
Solutions
1
Reaction score
0
Points
1
Hello dear vFivem.com forum residents.

In this article, we provide information about the purpose of the forum subcategories and how they work so that you do not have question marks in your mind so that you can move more comfortably in the forum.

Rehber -Medical guides that we and our users create for you

.​

Directory category
In this section reserved for you, our valued users, it is a category opened for you to find solutions to unknown issues or problems that you frequently experience.

Fivem Duyurular - It includes announcements, statements and important issues shared by Fivem.​

Fivem duyurular kategorisi - Fivem'in gelişmekte olduğunu hepimiz biliyoruz, bu gelişen oyun platformunda olan bakım,güncelleme,kesinti veya önemli duyurularından haberdar olmanız için açılmış bir kategoridir, sadece yetkililer konu paylaşımı yapabilir.

Fivem Genel - Fivem oyun yapısı veya kurulum oyuna bağlanma konularına çözüm amaçlı açılan bölümdür.​

Fivem genel kategorisi - Siz değerli kullanıcılarımıza ayrılmış bu bölümde aklına takılan merak ettiği veya karşılaştığı oyuna bağlanma sorunları gibi sorulabilmeniz & diğer kullanıcılarımızdan yardım/fikir alabilmeniz için açılmış bir kategoridir.

Fivem sunucu tanıtım - Sunucunuzun tanıtımını bu kategoride yapabilmeniz için açılmış kategoridir.​

Fivem sunucu tanıtım kategorisi - Siz değerli kullanıcılarımıza ayrılmış bu bölümde sunucularınızın tanıtımını/reklamını yapabilmeniz & diğer kullanıcılarımıza sunucunuzu duyurabilmeniz için açılmış kategoridir.

Fivem ekip - birlik tanıtım - Bu alan ekip veya birlik tanıtımlarını görebilmeniz için açılmış kategoridir.​

Fivem ekip - birlik tanıtım kategorisi - Siz değerli kullanıcılarımıza ayrılmış bu bölümde ekiplerinin & birliklerinin tanıtımını veya ekip - birlik arayan kullanıcılarımızın konu açabilmeleri için açılmış bir kategoridir.

Yetkili alım-başvuru ilanları - Bu alanda yetkili alımları ve başvuruları görebilirsiniz.
Yetkili alım-başvuru ilanları kategorisi - Siz değerli kullanıcılarımıza ayrılmış bu bölümde yetkili arayabilmeniz veya diğer kullanıcılarımız tarafından açılmış başvuru konularına bakabilmeniz & kriterlerinizi karşılayan kişilerle iletişime geçebilmeniz için açılmış bir kategoridir.

Fivem sunucu dosyaları - Bu alan hazır fivem sunucu paketlerini görebilmeniz için açılmış kategoridir.
Fivem sunucu dosyaları kategorisi
- Siz değerli kullanıcılarımıza ayrılmış bu bölümde diğer kullanıcılarımız tarafından paylaşılmış ücretsiz hazır paketlere ulaşabilmeniz veya sizlerin burada hazır paketlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilmeniz için açılmış bir kategoridir.

Fivem Script - Fivem'e uyarlı script paylaşım için açılmış kategoridir.​


Fivem script kategorisi - Siz değerli kullanıcılarımıza ayrılmış bu bölümde ücretsiz scriptlerinizi diğer kullanıcılarımız ile paylaşabilmeniz veya diğer kullanıcılarımız tarafından paylaşılan beğendiğiniz scriptleri indirip kullanabilmeniz için açılmış bir kategoridir.

Fivem Mod - Fivem'e uyarlanmış araba,uçak,motor vb. modların paylaşılması için açılmış kategoridir.

Fivem Mod kategorisi - Siz değerli kullanıcılarımıza ayrılmış bu bölümde Fivem sunucuları için uyarlanmış mlo/ymap,araç & kıyafet modlarınızı paylaşabilmeniz veya diğer kullanıcılarımız tarafından paylaşılmış mlo/ymap,araç & kıyafet modlarını indirip kullanabilmeniz için açılmış bir kategoridir.

Teknik Destek (S.S.S) - Burada Fivem'de aldığınız hatalarınız ile ilgili teknik destek alabilmeniz için açılmış kategoridir.

Teknik destek (s.s.s) kategorisi - Siz değerli kullanıcılarımıza ayrılmış bu bölümde Fivem'de aldığınız (key sorunları,script hataları,kurulum sorunları vb.) hatalar ile ilgili problemleri diğer kullanıcılara aktarabileceğiniz teknik destek ile ilgili tavsiye,öneri,sorun,çözüm önerilene ulaşabileceğiniz bir kategoridir.

Development İstek - Fivem istek kategorisi.
Development istek kategorisi
- Siz değerli kullanıcılarımıza ayrılmış bu bölümde Fivem'e dair ihtiyaç dahilinde olan (script,araç modları,ymapler,kıyafetler vb.) arzularınızı diğer kullanıcılarımızdan istek talebinde bulunarak temin edebileceğiniz bir kategoridir.

Ücretli Dosya - Kurulum - Web Panel - Discord Bot - Burada ücretli olarak satılan paylaşımları görebilirsiniz.​

Ücretli dosya - kurulum - web panel - discord bot kategorisi - Siz değerli kullanıcılarımıza ayrılmış bu bölümde belirli ücret karşılığında script,ymap,discord bot,web panel,kıyafet vb. ürünlerin satışa sunulduğu, forum içerisindeki kullanıcıların ücretli ürünlere ulaşabileceği bir kategoridir.

Ücretli Tasarım İşleri - Banner, logo, web sitesi vb tasarım paylaşımları için açılmış kategoridir.​

Ücretli tasarım işleri kategorisi - Siz değerli kullanıcılarımıza ayrılmış bu bölümde belirli ücret karşılığında banner,logo,web site vb. ürünlerin satışa sunulduğu, forum içerisindeki kullanıcıların ücretli ürünlere ulaşabileceği bir kategoridir.

Hosting Firmaları Hakkında -​

Hosting Firmaları Hakkında - Bu güne kadar farklı platformlardan edindiğiniz firma tecrübelerini bizlerle paylaşabilirsiniz, bu kategorinin asıl amacı ise diğer alıcı müşterileri sunucu hızı / network yapısı / müşteri ilişkileri gibi konularda bilgilendirmektir.

Game Hosting - Game Hosting satışı yapan firmaların konularını görebilmeniz için açılmış kategoridir.​

Firma sahipleri ürünlerine "game" sağlayıcılığı yer veriyorsa satışlarına destek olmak ve üyelerimiz ile etkileşimde olmak için paylaşım yapabilecekleri bir kategori olması hedeflenmiştir.
Bu kategori yeni kullanıcılara veya tercih değiştirmek isteyen kullanıcılara açılan bir öneri kapısı niteliğindedir.

Şikayetçiyim - Forumda şikayeti bulunan kullanıcıları görebileceğiniz bir kategoridir.​

Şikayetçiyim kategorisi - Siz değerli kullanıcılarımıza ayrılmış bu bölümde forum içerisinde ki bir kullanıcı başka bir kullanıcıdan rahatsızlık duyduğu/şikayetçi olduğu herhangi bir konuyu rapor edebileceği bir kategoridir
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.

Topics

486

Messages

756

Members

6,441

Latest member

Shiftgaming1

Top