Advertisement MEDUSA ROLEPLAY SİZLERE KAPILARINI AÇIYOR! DİSCORD.GG/MEDUSARP MEDUSA ROLEPLAY OPENS ITS DOORS TO YOU! DISCORD.GG/MEDUSARP

0 Tracked
0 Follower

Feb 4, 2022

1 Mesaj

2 Reaction

0 Solution

3

First Message

No reward!

No reward!

No reward!

No reward!

Joined
Feb 4, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Location
mugla
Hello everyone, I would like to tell you about our newly opened roleplay server.

First of all, Medusa Roleplay is a server where you can play properly. . The mentality of our presenter is that they play the role they want within the rules, how they want to act without putting people into a mold.
There is absolutely no priority for our Friends or Admin staff on our server, and there will be no priority. However, remember that you cannot see a tolerance to be raised against the teams by the authorized team and a strong group may take the region you claim from you. This also applies to places like grove street and forum drive, no street is forever.

Within the framework of logic, when you want to produce content within a role, you will always receive full support from the admin staff, so do not think "Can I play this role or what if I do it". do it.
As long as you act properly and follow the rules, there will be no problems.

Our goal is not money. We present certain venues and equipped vehicles to our players who act properly.


Your login link: discord.gg/medusarp

We will be waiting for you all. If you don't come, thank you.
-
tr
-
Herkese merhabalar arkadaşlar, sizlere yeni açtığımız roleplay sunucumuzdan bahsetmek istiyorum.

Öncelikle Medusa Roleplay, Düzgün rol yapabileceğiniz bir sunucudur. . Sunucumuzun mantalitesi insanları bir kalıp içine sokmadan nasıl rol yapmak istiyorlarsa kurallar dahilinde istedikleri rolü yapmalarıdır.
Sunucumuzda Arkadaşlarımıza Veya Admin kadrosuna kesinlikle öncelik bulunmamakta ve bulunmayacaktır da, eğer bir ekip olarak geldiyseniz -kişi sınırını geçmeyecek şekilde- grubunuzun adını koyup haritada bir yere burası benim bölgem diyebilirsiniz; ancak şunu unutmayın yetkili ekip tarafınca ekiplere karşı yükseltilecek bir tolerans göremezsiniz ve claimlediğiniz bölgeyi sizden güçlü bir grup elinizden alabilir. Bu grove street ve forum drive gibi yerler için de geçerli, hiçbir sokak ömürlük değildir.

Mantık çerçevesi içinde, rol içerisinde bir içerik üretmek istediğiniz zaman admin kadrosundan her zaman tam destek alacaksınız bu yüzden "şu rolü yapabilir miyim, yapsam nasıl olur" diye düşünmeyin. Yapın.
Düzgün rol yaptığınız sürece kurallarada uyduğunuz sürece hiç bir sıkıntı yaşanmayacaktır
.

Amacımız para değildir. Belirli mekanlar ve donate araçlar düzgün rol yapan oyuncularımıza hediye ediyoruz.


Giriş bağlantın : discord.gg/medusarp

Hepinizi Bekliyor Olacağız Gelmezseniz Canınız Sağolsun.
 

Topics

1,988

Messages

3,131

Members

19,359

Latest member

raapPorto

Top