Advertisement EASTV BETA - ÖZLEDİĞİNİZ ROL SUNUCUSU

0 Tracked
0 Follower

hayalet

Uye

Aug 13, 2022

1 Mesaj

0 Reaction

0 Solution

1

First Message

No reward!

No reward!

No reward!

No reward!

Joined
Aug 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Location
Turkey
Amacımız
FiveM role play sunucularının çoğu sizlerin de bildiği gibi standart bir kaç paket üzerinden para kazanmak amacıyla eklenen onlarca script, mod'lu araçlar, "Sonsuz GunRP" vb. nedenler ile gerçekten keyif almak ve kaliteli rol yapmak isteyen oyuncuları oldukça rahatsız edici bir hale sokuyor. Sürekli birbirini tekrarlayan sunucular, yaşanan FPS drop'ları gibi sorunlar oyuncuların zamanından çalıyor ve keyif kaçırmasına neden oluyor.

Bizler ise tamamen bu durumlara karşı çıkarak QB-Framework orijinal altyapısına ait orijinal script'lerin tekrar dizayn edilmesi, gerekli görülen custom script’lerin eklenmesi/yeniden yazılması ile kaliteli bir altyapı ve kaliteli bir sunucu düzeni ile insanlara gerçekten keyif alabilecekleri bir sunucu olmayı hedefliyoruz.


Beta Süreci
Alt yapısı QBCore olan kendimize özgü olarak dizayn ettiğimiz projemizde siz değerli oyuncularımız ile beta sürecinde eksiklerimizi ve hatalarımızı görmek ve betadan çıktığımızda
sizlere kusursuz, keyifli ve eğlenceli bir sunucu ortamı yaratmaktır.


Sunucu Hakkında
1-1 Rol odaklı olan sunucumuzu herhangi bir tür adamıyoruz amacımız özlediğimiz rol kalitesinin tekrardan hayata dönmesidir.
1-2 Sunucumuzda Aile,gang vb oluşumlar kaldırılmıştır. İllegal oluşumlar tamami ile rol içerisinde oluşturulması gerekmektedir.
1-3 İllegal/Legal tüm meslekler Job sisteminden kaldırılmıştır.
1-4 Yeni ve detaylı bir ekosistem inşa edilmiştir. bu ekosistemde ulaşabileceğiniz silahlar, araçlarınız için yükseltmeler tamami ile "üretim" planına uygun şekilde tekrar dizayn edilmiştir.
1-5 Ekonomi düzeni olarak tercihimiz sunucununda amacı olan gerçekci şehir düzeninden yanadır.Bir kaç durum haricinde ki diğer tüm erişilebilir ürünler günümüz dünyasının fiyatlarına yakın olarak hazırlandı ve tabi ki yüksek çeşitlilikteki legal/illegal kazançlarda.

Spoiler
1-1 Bitki yetiştirmek için emlakcı aracılığı ile şehirde istediğiniz herhangi bir ev/depoyu satın alarak içerisinde gerekli malzemeler ile yetiştirebilir ve gerekli işlemlerden sonra sokakta yerlilere satabilirsiniz.
1-2 Emlakcılar aracılığı ile beğendiğiniz dilediğiniz lokasyondaki evinize alacağınız bir adet özel kasa ve gardrop ile bir depoya ve kıyafetlerinize ulaşabileceğiniz gardropunuza erişim sağlayabilirsiniz.
1-3 Motel/Apartman sistemleri geçiçi olarak devre dışı bırakılmıştır. Depo vb tüm işlemler için bir ev sahibi olmalısınız.
1-4 Sosyalleşebileceğiniz gerek ghetto bölgesine gerekse şehirin bir çok yerine özel ymapler eklenmiştir ve eklenmeye devam edecektir.

1-5 Erişebileceğiniz bir çok yeni silah bulunmakta kısa pompalı - ak47 - mac10 - glock17 gibi tüm silahlar üretebilirsiniz bunun için sadece yiv seti ve gerekli diğer parçalara ihtiyacınız olacak!


Tarih
eastV Beta başlangıcı : 21.08.2022
eastV Beta bitişi : 01.09.2022

Sunucu güncellemelerini Discord üzerinden takip edebilirsiniz.

Discord :

 

Topics

1,383

Messages

2,179

Members

15,880

Latest member

arda31

Top